Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Dlaczego ORLEN OIL?
GRUPA ORLEN. NAPĘDZAMY PRZYSZŁOŚĆ. 
Naszym pracownikom oferujemy pracę w dynamicznej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku. Co czyni nas wyjątkowymi na tle innych?
 
  • Priorytetem jest dla nas ciągły rozwój pracowników.  Organizujemy szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, uczestniczymy w konferencjach, kursach językowych. Pracownicy mogą również korzystać z zasobów naszej biblioteki oraz ze stałego dostępu do periodyków branżowych.
  • Stwarzamy możliwości  uczestnictwa w ciekawych, interdyscyplinarnych projektach, powiązanych również z funkcjonowaniem w Grupie Kapitałowej.
  • Dbamy o dobrą kondycję zdrowotną i fizyczną naszych pracowników. Pracownicy mogą skorzystać z bezpłatnej opieki medycznej Luxmed oraz dofinansowań do karty Multisport.  Również dobrze wyposażone i przyjazne miejsce pracy, sprzyjają efektywnej pracy.
  • Wynagrodzenie wraz z atrakcyjnym pakietem motywacyjnym dostosowujemy do umiejętności i stopnia zaangażowania naszych pracowników, a także do poziomu odpowiedzialności, związanej ze stanowiskiem.

 

W grudniu 2013 w ORLEN OIL wdrożyliśmy Wartości i zasady postepowania Grupy ORLEN.
Pięć wartości: Odpowiedzialność, Rozwój, Ludzie, Energia i Niezawodność, pełni rolę drogowskazów, opisujących sposób w jaki zamierzamy osiągać nasze cele. Jesteśmy świadomi tego, że rozwój naszej Spółki oraz powodzenie w realizacji stojących przed nami wyzwań w dużej mierze od tego w jakim stopniu prezentujemy zachowania i postawy będące odzwierciedleniem naszych wartości.

wartosci.jpg
 

 
 

Marki Grupy ORLEN