Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Dlaczego ORLEN OIL?

ORLEN OIL
Jesteśmy ORLEN OIL i należymy do Grupy Kapitałowej PKN ORLEN. Praca u nas daje mnóstwo satysfakcji i dużo możliwości. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją środków smarnych do odbiorców w całej Polsce, a także poza jej granicami.
Chcesz do nas dołączyć? Świetnie!
Oferujemy jasny system wynagrodzeń, stabilność i bezpieczeństwo, liczne benefity oraz możliwość rozwoju dopasowaną do każdego indywidualnie.
Dołącz do naszego zespołu już dzisiaj!

PRODUKCJA I LOGISTYKA

Jeśli interesuje Cię praca w obszarze produkcji ORLEN OIL posiada dwa Zakłady Produkcyjne (w Trzebini oraz w Jedliczu) oraz Centrum Dystrybucyjne, gdzie zatrudnia Pracowników zarówno z obszaru Produkcji, Logistyki, Badań i Rozwoju, Technologii i innnych.
 
 
 

SPRZEDAŻ

Jeśli interesuje Cię praca w obszarze sprzedaży ORLEN OIL posiada rozbudowaną sieć handlowców pracujących w teren i obejmujących zarówno sprzedaż krajową jak i zagraniczną.
 

Administracja

Jeśli interesuje Cię praca na stanowisku biurowym ORLEN OIL jest idealnym miejscem, aby rozwijać swoją karierę w obszarach Finansów, Marketingu, Inwestycji, Zakupów, Obsługi Klienta i innnych.
 

Liczy się dla nas

Stabilność zatrudnienia

które daje bycie częścią dużej Grupy Kapitałowej o strategicznym znaczeniu, obecnej na rynku od wielu lat, będącej prestiżową i cenioną marką.

Kultura organizacyjna

podstawą naszych relacji wewnątrz firmy jest wspólnie wypracowany zbiór wartości i zasad postępowania. Opierają się one na uczciwości, szacunku w codziennych relacjach oraz na dialogu, współpracy i zaangażowaniu wszystkich w kształtowaniu kultury organizacyjnej całej GK ORLEN.

Nastawienie na rozwój

wspieramy rozwój kompetencji zawodowych pracowników organizując szkolenia i warsztaty, poszerzamy wiedzę o rynku poprzez udział w konferencjach i wydarzeniach branżowych. Promujemy kulturę bezpieczeństwa pracy, prowadząc projekty edukacyjne i szkolenia obligatoryjne.

Zadowoleni pracownicy

ostatnie dwie edycje badania Zaangażowania i satysfakcji przeprowadzone wśród naszych pracowników pokazuje, że lubimy ze sobą pracować, nasi ludzie cenią wsparcie współpracowników i dobrze się czują w pracy. Chcemy, aby ludzie w naszej firmie byli zadowoleni z życia, potrafili czerpać radość z pracy i byli aktywni poza nią.

Wolontariat pracowniczy

liczy się dobry pomysł! Wolontariat to pomaganie… i o wiele więcej niż może się wydawać. Wolontariat uczy jak być bardziej odpowiedzialnym i jak wspierać tych, którzy w życiu mają gorzej. W ramach programu wolontariatu pracowniczego można zgłaszać się do akcji inicjowanych przez Fundację ORLEN, ale także prowadzić własne działania.

 
 

Marki Grupy ORLEN