Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA

Ogłoszenia i przetargi

Szanowni Kontrahenci/ Dostawcy,

Z przyjemnością informujemy, iż Polski Koncern Naftowy ORLEN uruchomił innowacyjny system e-zakupowy o nazwie CONNECT Platforma Zakupowa Grupy ORLEN. Od 01 czerwca 2013 r. CONNECT Platforma Zakupowa jest jedynym miejscem obsługującym procesy wyboru dostawcy dla ORLEN OIL sp. z o.o.

Oferty składają Państwo tylko w formie elektronicznej (brak ofert papierowych) poprzez logowanie na Platformie CONNECT. Dzięki uprzedniej rejestracji możecie Państwo otrzymywać automatyczne informacje o uruchomionych postępowaniach zakupowych w interesujących Państwa kategoriach.

Wdrożony system zapewnia Państwu szybką, systematyczną i przejrzystą informację o postępowaniach zakupowych Grupy Kapitałowej ORLEN, ułatwia składanie ofert i skraca czas postępowań zakupowych - co niewątpliwie przynosi wiele korzyści dla obu stron naszych relacji biznesowych.

Platforma Zakupowa CONNECT jest jedynym miejscem ogłoszeń przetargów i składania ofert w procesach zakupowych aż 14 spółek Grupy Kapitałowej ORLEN (łącznie z PKN ORLEN S.A.).

Szczegółowe informacje dotyczące działania i korzystania z systemu znajdziecie Państwo na stronie Platformy https://connect.orlen.pl oraz u naszych kupców, którzy dotychczas pozostawali w kontakcie z Państwa firmami i realizowali określone kategorie zamówień. Zapraszamy do rejestracji!

 
 

Marki Grupy ORLEN