Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Przemysł
Imię i nazwisko Region Telefon E-mail
Przemysław Gazda Kierownik Zespołu Sprzedaży Przemysł 607 628 847

Przemyslaw.Gazda@orlenoil.pl

Mateusz Wegner ​Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Zachodniopomorskie 607 628 885 Mateusz.Wegner@orlenoil.pl
Mirosław Marlęga Mazowieckie, Podlaskie 609 501 486 Miroslaw.Marlega@orlenoil.pl
Marek Pierzchała Łódzkie, Wielkopolskie, Mazowieckie 601 229 446 Marek.Pierzchala@orlenoil.pl
Łukasz Stefański Śląskie, Świętokrzyskie 669 807 947 Lukasz.Stefanski@orlenoil.pl
Bartłomiej Porc Śląskie, Małopolskie 693 726 779 Bartlomiej.Porc@orlenoil.pl
Adam Majka Podkarpackie, Lubelskie 601 963 953 Adam.Majka@orlenoil.pl
Damian Hrycek Dolnośląskie, Opolskie, Lubuskie 693 726 782 Damian.Hrycek@orlenoil.pl


Imię i nazwisko Zakres Telefon E-mail
Bogdan Longawa Kierownik Zespół Sprzedaży Przemysł - Klienci strategiczni 601952919 bogdan.longawa@orlenoil.pl
​Agnieszka Strojna-Trybulec ​Oleje technologiczne i procesowe ​693826673 agnieszka.trybulec@orlenoil.pl
​Jerzy Grzybała ​Przetargi ​601952918 jerzy.grzybala@orlenoil.pl
​Janusz Jura ​Przetargi ​605855724 janusz.jura@orlenoil.pl
​Jacek Forystek ​Klienci strategiczni ​601952917 jacek.forystek@orlenoil.pl
 
 

Marki Grupy ORLEN