Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Zarząd

Firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Od doświadczenia, wiedzy i kompetencji pracowników zależy jej przyszłość. Zasadniczym celem pracy Zarządu ORLEN OIL jest tworzenie warunków do zmian i rozwoju Spółki.
W dążeniu do wszechstronnego rozwoju Spółki Zarząd kreuje wizję i określa strategię. Strategia ORLEN OIL jest ważnym instrumentem przeprowadzania zmian oraz metodą osiągania wyznaczonych celów. 

JANUSZ FUDAŁA

 
JANUSZ FUDAŁA
Prezes Zarządu

Absolwent prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego, radca prawny.
W latach 2008 – 2009 prowadził Kancelarię Radcy  Prawnego w Krakowie.
W latach 2005 – 2007 pełnił funkcję członka zarządu Zakładów Chemicznych „Organika-Sarzyna” S.A. Grupa „Ciech”. W latach 2003 – 2009 przewodniczący Rady Nadzorczej, a w okresie 2009-2011 prezes zarządu Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o.o. w Przemyślu. W latach 2013 – 2014 prezes zarządu Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Krośnie. W okresie 2014 – 2017 prezes zarządu Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o. 
W 2010 r. uzyskał certyfikat księgowości  Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

 
ADAM JAROSZ
Członek Zarządu
Z Grupą Kapitałową ORLEN związany od sierpnia 2017 roku. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie na kierunku Finanse Przedsiębiorstw. Ukończył również podyplomowe studia menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, podyplomowe studia z doradztwa podatkowego, jak również z zarządzania audytem wewnętrznym na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Karierę zawodową rozpoczynał w organach podatkowych, a następnie przez ponad 9 lat związany był z jedną z grup energetycznych, gdzie pełnił funkcje m.in. zastępcy głównego księgowego, menadżera do spraw podatków oraz zasiadał w Radzie Nadzorczej jednej ze spółek grupy. Posiada tytuł doradcy podatkowego.
 
MICHAŁ RÓG
Członek Zarządu
Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz Canadian International Management Institute and Harvard Business School. Ma ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w firmie TELE-FONIKA S.A., gdzie pracował jako: Wiceprezes ds. Sprzedaży – Sektor Dystrybucja i Energetyka, Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Produktu Średnich i Wysokich Napięć, Dyrektor ds. Sprzedaży na Rynku Bałkańskim, Dyrektor ds. Handlu Krajowego, Dyrektor Biura Rynku Krajowego.
 
Kontakt:
Adres: ORLEN OIL Sp. z o.o.
ul. Opolska 114
31-323 Kraków
Telefon: +48 12 665 55 55
E-mail: centrala@orlenoil.pl, zarzad@orlenoil.pl
 
 

Marki Grupy ORLEN