Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Zarząd

Firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Od doświadczenia, wiedzy i kompetencji pracowników zależy jej przyszłość. Zasadniczym celem pracy Zarządu ORLEN OIL jest tworzenie warunków do zmian i rozwoju Spółki.
W dążeniu do wszechstronnego rozwoju Spółki Zarząd kreuje wizję i określa strategię. Strategia ORLEN OIL jest ważnym instrumentem przeprowadzania zmian oraz metodą osiągania wyznaczonych celów. 

JANUSZ FUDAŁA

 
JANUSZ FUDAŁA
Prezes Zarządu

Absolwent prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego, radca prawny.
W latach 2008 – 2009 prowadził Kancelarię Radcy  Prawnego w Krakowie.
W latach 2005 – 2007 pełnił funkcję członka zarządu Zakładów Chemicznych „Organika-Sarzyna” S.A. Grupa „Ciech”. W latach 2003 – 2009 przewodniczący Rady Nadzorczej, a w okresie 2009-2011 prezes zarządu Miejskiego Zakładu Komunikacji Sp. z o.o. w Przemyślu. W latach 2013 – 2014 prezes zarządu Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Krośnie. W okresie 2014 – 2017 prezes zarządu Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o. 
W 2010 r. uzyskał certyfikat księgowości  Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

PAWEŁ SZOSTEK 
PAWEŁ SZOSTEK
Członek Zarządu
Z Grupą Kapitałową ORLEN związany jest przeszło 12 lat. W 2005 roku rozpoczął pracę w PKN ORLEN S.A. w Biurze Kontrolingu, gdzie pracuje do dziś. W tym czasie pracował na każdym stanowisku od Analityka do Dyrektora – to stanowisko zajmuje obecnie. Dodatkowo jest Członkiem Rad Nadzorczych: ORLEN KOLTRANS oraz SHIP-SERVICE. Jest również członkiem Zarządu VENTUS NAFTA na Litwie. Wykształcenie zdobywał m.in. na Uniwersytecie Gdańskim, gdzie ukończył magisterskie studia z zakresu Diagnozowania i Funkcjonowania Przedsiębiorstw. Ukończył też studia podyplomowe na Politechnice Gdańskiej z zakresu Prawa i Integracji Europejskiej. Uzyskał tytuł Brytyjskiego Biegłego Rewidenta (w ramach stowarzyszenia ACCA) z zakresu Zarządzania Finansami, Rachunkowości i Strategii. Posiada też Master’s Certificate in Project Management zdobyty na The George Washington University School of Business / MT&DC..
 
Kontakt:
Adres: ORLEN OIL Sp. z o.o.
ul. Opolska 114
31-323 Kraków
Telefon: +48 12 665 55 55
E-mail: centrala@orlenoil.pl, zarzad@orlenoil.pl
 
 

Marki Grupy ORLEN