Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Przemysł
Imię i nazwisko Zakres/Region Telefon E-mail
Przemysław Gazda Kierownik Zespół Sprzedaży Przemysł 607 628 847 Przemyslaw.Gazda@orlenoil.pl
Martyna Skrzydelska Menadżer Sprzedaży - Przetargi 669 881 027 Martyna.Skrzydelska@orlenoil.pl
Janusz Jura​ Specjalista - Przetargi 605 855 724 Janusz.Jura@orlenoil.pl
Jacek Forystek Menadżer Sprzedaży - Podkarpackie, Lubelskie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie 601 952 917 Jacek.Forystek@orlenoil.pl
Patryk Dereczenik ​Menadżer Sprzedaży - Lubuskie, Wielkopolskie, Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Zachodniopomorskie ​605 854 901 Patryk.Dereczenik@orlenoil.pl
Mateusz Wegner Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Zachodniopomorskie 607 628 885 Mateusz.Wegner@orlenoil.pl
Michał Malcan Mazowieckie, Podlaskie 609 501 486 Michal.Malcan@orlenoil.pl
Marek Pierzchała Łódzkie, Wielkopolskie 601 229 446 Marek.Pierzchala@orlenoil.pl
Adam Majka Podkarpackie, Lubelskie 601 963 953 Adam.Majka@orlenoil.pl 
Wojciech Rapacz Śląskie (południe), Małopolskie, Opolskie (południe) 605 194 935 Wojciech.Rapacz@orlenoil.pl  
Łukasz Stefański  Śląskie (północ), Świętokrzyskie, Opolskie (północ) 669 807 947 Lukasz.Stefanski@orlenoil.pl
Rafał Pająk Śląskie (południe), Małopolskie, Opolskie (południe) 605 855 754 Rafal.Pajak@orlenoil.pl
Damian Hrycek Dolnośląskie, Lubuskie
693 726 782 Damian.Hrycek@orlenoil.pl

 

Imię i nazwisko Zakres Telefon E-mail
Bartłomiej Porc Kierownik Zespołu Sprzedaży Przemysł TFM 693 726 779 Bartlomiej.Porc@orlenoil.pl
Michał Wątróbski Specjalista Handlowy - Zespół Sprzedaży Przemysł TFM 605 857 317 Michal.Watrobski@orlenoil.pl

 
 

Marki Grupy ORLEN