Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Przemysł
Imię i nazwisko Zakres/Region Telefon E-mail
Przemysław Gazda Kierownik - Zespół Sprzedaży Przemysł Wschód 607 628 847 Przemyslaw.Gazda@orlenoil.pl
Jacek Forystek​ Menedżer Sprzedaży - podkarpackie, lubelskie, małopolskie, świętokrzyskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie       601 952 917 Jacek.Forystek@orlenoil.pl​
Marek Pierzchała Menedżer Sprzedaży - łódzkie, mazowieckie, podlaskie 601 229 446 Marek.Pierzchala@orlenoil.pl
Jarosław Pawlikowski Menedżer Sprzedaży - łódzkie, mazowieckie 501 373 853 Jaroslaw.Pawlikowski@orlenoil.pl
Mateusz Wegner Przedstawiciel handlowy - pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie 607 628 885 Mateusz.Wegner@orlenoil.pl​
Adam Majka Menedżer Sprzedaży - podkarpackie, lubelskie 601 963 953 Adam.Majka@orlenoil.pl 
Rafał Masłoń Menedżer Sprzedaży - małopolskie 502 542 951 Rafal.Maslon@orlenoil.pl
Wojciech Rapacz Przedstawiciel handlowy – branża kolejowa, małopolskie 605 194 935 Wojciech.Rapacz@orlenoil.pl​
Bartłomiej Porc Kierownik - Zespół Sprzedaży Przemysł Zachód 693 726 779 Bartlomiej.Porc@orlenoil.pl
Rafał Gałuszka Menedżer Sprzedaży – branża kolejowa region południe 505 121 149 Rafal.Galuszka@orlenoil.pl
Patryk Dereczenik ​Menedżer Sprzedaży – branża kolejowa region północ, Lubuskie, Wielkopolskie, Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Zachodniopomorskie ​605 854 901 ​Patryk.Dereczenik@orlenoil.pl​
Łukasz Stefański Menedżer Sprzedaży - śląskie (północ), świętokrzyskie, opolskie (północ) 669 807 947 Lukasz.Stefanski@orlenoil.pl
Damian Hrycek Menedżer Sprzedaży - dolnośląskie, lubuskie 693 726 782 Damian.Hrycek@orlenoil.pl
Tomasz Golda Menedżer Sprzedaży – śląskie, ADB 505 050 065 Tomasz.Golda@orlenoil.pl
Rafał Pająk Przedstawiciel handlowy - śląskie (południe), opolskie (południe) 605 855 754 Rafal.Pajak@orlenoil.pl
​Radosław Grądzki ​Przedstawiciel handlowy - wielkopolskie, zachodniopomorskie ​607 095 290 Radoslaw.Gradzki@orlenoil.pl
Michał Wątróbski Specjalista Handlowy - obszar TFM (Total Fluid Management) 605 857 317 Michal.Watrobski@orlenoil.pl

 

Imię i nazwisko Zakres Telefon E-mail
Martyna Skrzydelska Kierownik -  Dział Przetargów 669 881 027
Martyna.Skrzydelska@orlenoil.pl
Mateusz Szczudło
Specjalista - Dział Przetargów 693 726 789
Mateusz.Szczudlo@orlenoil.pl
​Urszula Kowal ​Specjalista – Dział Przetargów ​605 592 575 Urszula.Kowal@orlenoil.pl​

​​​
 
 

Marki Grupy ORLEN