Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Rekrutacja

Rekrutacja w ORLEN OIL

Sprawdź jak to zrobić i wybierz interesującą Cię ofertę pracy.

1. Rozpocznij proces rekrutacji

Interesuje Cię dołączenie do naszego Zespołu? Świetnie! Wszystkie nasze propozycje znajdziesz w zakładce "Aktualne oferty pracy". Swoje ogłoszenia zamieszczamy również na portalu Pracuj.pl oraz na Linkedin. Zobacz, może jest coś właśnie dla Ciebie!

2. Zaaplikuj

Wystarczy, że na wybranej ofercie pracy naciśniesz Aplikuj – wtedy poprosimy Cię o wypełnienie formularza oraz o dołączenie swojego CV. Zależy nam, aby jak najlepiej Cię poznać.

3. Będziemy w kontakcie

Aplikacja wysłana? Teraz to my potrzebujemy chwilkę czasu, aby zapoznać się z przesłanymi do nas dokumentami.

4. Spotkajmy się

Jeśli pomyślnie przejdziesz proces weryfikacji dokumentów to możesz spodziewać się telefonu od rekrutera i zaproszenia na spotkanie. W trakcie rozmowy telefonicznej otrzymasz wszystkie potrzebne informacje odnośnie szczegółów związanych z samym spotkaniem. Niektóre nasze procesy rekrutacyjne wymagają realizacji spotkań dwuetapowo.

5. Decyzja

Wszystkim osobom biorącym udział w spotkaniach, przekażemy informację zwrotną, niezależnie od wyniku rekrutacji. Jeżeli to Ty okażesz się tą osobą, której właśnie szukamy i będziesz zainteresowany rozpoczęciem z nami współpracy, to razem omówimy warunki zatrudnienia.

6. Adaptacja

Wszyscy nasi nowi pracownicy są objęci programem adaptacyjnym, dzięki któremu szybko i łatwo poznają swoje obowiązki oraz całą firmę.

Dołącz do nas!

 
 

Marki Grupy ORLEN