Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Dla podopiecznych Stowarzyszenia „Daj nadzieję”

25-11-2015  

m_DSC06724.jpg

Pracownicy ORLEN Oil wzięli udział w warsztatach kreatywnych z najmłodszymi pacjentami Małopolskiego Centrum Rehabilitacji Dzieci w Radziszowie koło Krakowa. Wolontariat, to jeden z elementów aktywnej polityki dobroczynnej spółki
na rzecz osób niepełnosprawnych.

m_DSC06706.jpg

ORLEN Oil, oprócz przekazywanych darowizn w ramach realizacji polityki dobroczynności, angażuje się w różne formy pomocy organizacjom charytatywnym, budując m.in. relacje z podopiecznymi wspieranych organizacji. 24 listopada br. wolontariusze – pracownicy ORLEN Oil – przeprowadzili świąteczne warsztaty z podopiecznymi Stowarzyszenia Daj Nadzieję, które wspiera Szpital w Radziszowie. Warsztaty poprowadził Bogusław Popowicz – rzeźbiarz o niezwykłej bajkowej wyobraźni. Przygotowane prace zostaną wystawione na sprzedaż podczas kiermaszu świątecznego, z którego dochód przekazany zostanie na wsparcie remontu oddziałów szpitalnych Centrum.
Od wielu lat wspieramy organizacje, które zajmują się ochroną zdrowia, jak służby ratownicze, a także podmioty działające na rzecz bezpieczeństwa na drogach. Jesteśmy szczególnie wrażliwi na los dzieci, które stają się ofiarami wypadków, nie tylko komunikacyjnych. Dlatego angażujemy się w pomoc dla placówek, jak szpital w Radziszowie, który ma wpływ na poprawę zdrowia dzieci i osób niepełnosprawnych. – powiedział Marcin Gralewski, Prezes Zarządu ORLEN Oil.

Elementem współpracy jest także wspólna kartka świąteczna, do przygotowania której wykorzystane zostały prace plastyczne dzieci rehabilitowanych w Radziszowie. Świąteczna pocztówka trafi do klientów i partnerów ORLEN Oil.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN