Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Rozpoczynamy kampanię "Gwiazdy motosportu polecają PLATINUM"

02-10-2020  

1 października ORLEN OIL rozpoczął wielokanałową kampanię reklamową olejów silnikowych PLATINUM z udziałem trzech gwiazd motosportu: Roberta Kubicy, Kuby Przygońskiego oraz Bartosza Zmarzlika. Kampania podkreśla główny atrybut olejów PLATINUM – niezawodność. 

Celem projektu jest zbudowanie świadomości marki i wzrost postrzeganej jakości gamy produktów PLATINUM ORLEN OIL wśród kierowców.

Ideą kampanii jest hasło „Gwiazdy motosportu polecają PLATINUM” – Robert Kubica, Kuba Przygoński oraz Bartosz Zmarzlik, którzy jako profesjonaliści – na co dzień potrzebujący sprawdzonych, niezawodnych produktów polecają oleje PLATINUM fanom bezproblemowych podróży. Połączenie pojazdu gwiazdy motosportu i samochodu osobowego w layoutach graficznych symbolizuje połączenie profesjonalizmu i szerokiego zastosowania produktu. 

Dzięki stałemu monitorowaniu potrzeb oraz dostępie do najnowszych technologii specjaliści działu Badań i Rozwoju ORLEN OIL stale rozszerzają zakres oferty i proponowanych rozwiązań odpowiadając na zmieniające się potrzeby rynku. Olej PLATINUM jest produktem stworzonym przez profesjonalistów dla „,fanów, miłośników, zwolenników” wygodnych, bezproblemowych podróży do wybranego przez siebie celu. 

Pierwszym etapem jest kampania billboardowa na 470 nośnikach wielkoformatowych w 47 miastach w Polsce należących do największych aglomeracji miejskich. Wykorzystane zostaną nośniki formatu: 5x2m oraz 6x3m, które są skoncentrowane w okolicach serwisów, warsztatów samochodowych, stacji ORLEN, a także w miejscach z dużym zasięgiem i ruchem miejskim. Kampania billboardowa potrwa do końca października. 

Uzupełnieniem kampanii billboardowej będą działania w prasie branżowej, internetowych portalach branżowych, social media oraz konkurs dla klientów (start konkursu planowany jest w połowie października), w którym nagrodą główną będzie spotkanie z jednym z 3 ambasadorów oraz atrakcyjne nagrody dodatkowe.

orlen_kubica_2020_billboard_504x238_v2.jpg
orlen_przygonski_2020_billboard_504x238_v2.jpg
orlen_zmarzlik_2020_billboard_504x238_v1.jpg
 

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN