Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Zasady odbywania staży i praktyk
Nabór na staże płatne organizowany jest raz w roku, w miesiącach styczeń-kwiecień, w formie konkursu stażowego. Absolwentów studiów I lub II stopnia, zainteresowanych odbyciem stażu zachęcamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Stwarzamy również możliwości odbycia stażu absolwenckiego (przez cały rok) w ramach programów stażowych realizowanych przez Powiatowe Urzędy Pracy. Osoby zainteresowane takim stażem i spełniające warunki, które określone zostały przez dany PUP, powinny zacząć od wypełnienia  formularza zgłoszeniowego.

Równocześnie przez cały rok prowadzimy nabór na bezpłatne praktyki studenckie. Oferta praktyk skierowana jest do ambitnych studentów, którzy już podczas studiów, myślą o zdobywaniu praktycznych umiejętności i rozwijaniu swoich pasji i zainteresowań.
Praktykant, pod czujnym okiem Opiekuna, realizuje zadania wyznaczone w programie praktyki.
Nie zwlekaj – aplikuj do programu praktyk i ucz się z najlepszymi! Osoby zainteresowane, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
 
 
Szczegóły dotyczące staży i praktyk w ORLEN OIL.
 
​PRAKTYKI STUDENCKIE STAŻ ABSOLWENCKI W RAMACH URZĘDU PRACY ​STAŻ ABSOLWENCKI PŁATNY
​CZAS TRWANIA ​1-3 miesięcy ​3-9 miesięcy ​3-6 miesięcy
​WYMAGANIA ​studenci po II roku studiów, średnia ocen powyżej 4,2 ​absolwent zarejestrowany w UP ​absolwent studiów wyższych, ukończona uczelnia wyższa z wynikiem min. dobrym
WYNAGRODZENIE ​praktyki bezpłatne ​staż płatny ​staż płatny
​ILOŚĆ GODZIN ​niepełny wymiar godzin, max. 6h dziennie (30h w tygodniu) ​pełny wymiar ​pełny wymiar
 
 

Marki Grupy ORLEN