Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Produkt ORLEN OIL w konkursie „Produkt Roku 2018”

18-02-2019  

​W tegorocznej edycji konkursu „Produkt Roku 2018”, organizowanym przez magazyn „Inżynieria & Utrzymanie Ruchu", o tytuł najlepszego produktu powalczy olej HYDROL POWER L-HV. Jury konkursu doceniło jego innowacyjność i jakość kwalifikując Nasz  produkt do kolejnego etapu w kategorii chemia techniczna/środki smarne.

Nagroda „Produkt Roku" to obiektywna i wiarygodna rekomendacja jury złożonego z ekspertów branży oraz samych klientów, którzy poprzez swoje głosy, nagradzają poszczególne produkty, w 17 kategoriach, za innowacyjność, przydatność zastosowania, łatwość w użyciu oraz potencjalne korzyści związane z ich zastosowaniem. Wyróżnienie przyznane zwycięskim produktom to jedna z najlepszych rekomendacji na rynku i tym samym narzędzie budujące prestiż marki.

Do tegorocznej edycji zostały zgłoszony energooszczędny olej HYDROL POWER L-HV, który jest zakwalifikowany do kolejnego etapu – głosowania czytelników.
Głosowanie potrwa od 16 lutego do 2 marca 2019 roku.
Zagłosuj już dziś >>> http://pr.utrzymanieruchu.pl/produkty/sonda/38/0/0


Produkty ORLEN OIL już od kilku lat są doceniane przez jury i użytkowników, którzy oddają swoje głosy na produkty najlepiej sprawdzające się w codziennym użytku. Mamy nadzieję, że również w tym roku oferowane przez nas oleje zostaną docenione przez użytkowników – powiedział Przemysław Niedzielski, Kierownik Produktu ORLEN OIL.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN