Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Trzy produkty ORLEN Oil w konkursie „Produkt Roku 2015”

08-03-2016  Aktualności przemysłowe

​W tegorocznej edycji konkursu „Produkt Roku 2015”, organizowanym przez magazyn „Inżynieria & Utrzymanie Ruchu", o tytuł najlepszych produktów walczą aż trzy oleje ORLEN Oil. Jury konkursu doceniło innowacyjność i jakość produktów marki kwalifikując do kolejnego etapu nasze produkty w kategorii środki smarne. 

Nagroda „Produkt Roku" to obiektywna i wiarygodna rekomendacja jury złożonego z ekspertów branży oraz samych klientów, którzy poprzez swoje głosy, nagradzają poszczególne produkty, w szesnastu kategoriach, za innowacyjność, przydatność zastosowania, łatwość w użyciu oraz potencjalne korzyści związane z ich zastosowaniem.

Do tegorocznej edycji zgłoszone zostały trzy produkty ORLEN Oil, które zostały zakwalifikowane do kolejnego etapu, jakim jest głosowanie czytelników:
  • HYDROL BIO HETG EL 46 – biodegradowalny olej hydrauliczny z certyfikatem Ecolabel;
  • KONKRETON S – olej antyadhezyjny
  • CORALIA PE 46 – wysokiej jakości olej sprężarkowy.
 

- Produkty ORLEN Oil już od kilku lat są doceniane przez jury i użytkowników, którzy oddają swoje głosy na niezawodne produkty. Mamy nadzieję, że również w tym roku oferowane przez nas oleje zostaną docenione.– powiedział Przemysław Niedzielski, Kierownik Produktu Orlen Oil.
Głosowanie czytelników poprzez: http://pr.utrzymanieruchu.pl/produkty/sonda/38/0/0 potrwa do 24 lutego 2016 roku.
 
HYDROL BIO_konkurs produkt roku_2015.png 
 
 
 

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN