Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Sukces produktu Hydrol Extra L-HV

25-03-2015  Aktualności przemysłowe

Hydrol Extra L-HV 46 został laureatem konkursu na Produkt Roku organizowanego przez redakcję magazynu „Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Zakładów Przemysłowych”.

Nagroda „Produkt Roku" to obiektywna i wiarygodna rekomendacja. Oprócz eksperckiego jury, to również sami klienci, poprzez otwarte głosowanie na stronie internetowej konkursu wybierają najlepsze produkty. Oddany głos to docenienie produktu za jego innowacyjność, przydatność zastosowania, łatwość w użyciu oraz potencjalne zyski ekonomiczne i pozaekonomiczne związane z ich zastosowaniem. To jednocześnie najlepsza referencja na rynku.

Hydrol Extra L-HV to olej o wysokim wskaźniku lepkości i doskonałej odporności na ścinanie. Dzięki starannie opracowanej recepturze zapobiega tworzeniu się kwasów i szlamu w wyniku utleniania oleju. Technologia produktu zapewnia wydłużone okresy pomiędzy wymianami oleju, a także obniża czasy przestoju, koszty remontów i konserwacji. Posiada wyjątkowe właściwości ochrony przed zużyciem powierzchni elementów trących w układach pomp hydraulicznych.

Więcej na temat charakterystyki produktu: Hydrol Extra L-HV 46

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN