Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
PETRYGO w nowej odsłonie

08-03-2016  

m_Petrygo_PLUS_5L_wiz_RGB.jpg
ORLEN Oil, producent i dystrybutor środków smarnych oraz olejów do motoryzacji, wprowadził na rynek nową, ulepszoną gamę płynów do chłodnic przeznaczonych dla samochodów osobowych i ciężarowych – Petrygo.


Płyny do układów chłodzących Petrygo stanowią wiodący produkt w ofercie ORLEN Oil wśród płynów eksploatacyjnych i kosmetyków samochodowych. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy technologów, opracowane zostały produkty o najnowocześniejszych parametrach, spełniające wymagania współczesnych silników. Oferta zawiera 4 linie produktowe: Petrygo Q NEW ekonomicznej klasy płyn do starszych samochodów, Petrygo Plus z szerokim zakresem aprobat w standardzie G12+, dedykowany do grupy VW płyn Petrygo PRIME G 12++, oraz płyn do samochodów ciężarowych i ciężkiego sprzętu Petrygo HEAVY.

Gwarantem wysokiej jakości całej linii jest glikol monoetylenowy, będący surowcem o wysokiej czystości. Do produkcji wszystkich czterech wariantów stosowane są certyfikowane dodatki funkcyjne, wytarzane przez wiodące na światowym rynku koncerny chemiczne. Jednocześnie produkty są zgodne z rygorystycznymi normami ochrony środowiska.

Nowa linia Petrygo przeszła testy w ekstremalnych warunkach użytkowych. Produkty polecane są przez znakomitych zawodników ORLEN Team, Jacka Czachora i Marka Dąbrowskiego.
Petrygo zapewnia ochronę przed korozją i kawitacją dla całego układu chłodzącego, bezpieczeństwo dla elementów gumowych i z tworzyw sztucznych oraz gwarantowaną temperaturę krystalizacji. Stosowanie płynów chłodzących z nowej linii zabezpiecza przed powstawaniem osadów i kamienia oraz zapewnia wzorcowe parametry wymiany ciepła. Petrygo zawiera aprobaty producentów czołowych marek samochodów osobowych i ciężarowych.

Produkcja płynów odbywa się w zakładzie produkcyjnym ORLEN Oil w Jedliczu z zachowaniem norm ISO 9001 – gwarantującej najwyższą jakość, ISO 14001 - odpowiedzialnej za przestrzeganie norm środowiskowych i PN-N-18001:2004 nadzorującej zachowanie warunków BHP.

 


 
Dodatkowych informacji udziela:
Justyna Janawa
Kierownik ds. PR i komunikacji wewnętrznej
Tel. 601 565 235

 

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN