Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ORLEN OIL Złotym Partnerem konferencji Smary&oleje 2019 !

22-02-2019  

​Na spotkaniu, które odbyło się 20 lutego w centrum konferencyjnym we Wrocławiu, prelegenci przedstawili szerokie spektrum zagadnień związanych z trybologią, oraz praktycznymi aspektami smarowania, a także konserwacji maszyn i urządzeń. Dziś w dobie wprowadzania do produkcji koncepcji związanych z ideą Przemysłu 4.0 oczekuje się zwiększenia wydajności. Wprowadzanie nowoczesnych maszyn o coraz lepszych parametrach pracy wiąże się z wyższymi wymaganiami w stosunku do używanych w nich środków smarnych i sposobów ich aplikacji. Dlatego wiedza, jakie środki używać, jak kontrolować ich jakość w trakcie eksploatacji i jak je aplikować jest poszukiwana.
Skutecznie zagadnienia te podczas konferencji przekazywali przedstawiciele ORLEN OIL  w ramach prelekcji:

  • Charakterystyka ORLEN OIL jako lidera na Polskim rynku Olejów Przemysłowych – Przemysław Niedzielski (Kierownik Produktu/Oleje przemysłowe i smary)
  • Energy Efficiency w olejach hydraulicznych i przekładniowych ORLEN OIL – Jacek Bialik, Kierownik Zespół Serwisu Olejowego ORLEN OIL.


Jak wiadomo obecnie, oleje przekładniowe i hydrauliczne stosowane w przemyśle w dużym stopniu oparte są o podstawowe pakiety dodatków oraz bazy mineralne. Polski rynek jest nadal wystarczająco chłonny, aby produkcja takich olejów miała sens. Istnieje jednak coraz więcej gałęzi przemysłu wymagających zastosowania bardziej złożonych produktów również tych z grupy Energy Efficiency.

Takie imprezy jak ta, to również okazja do bezpośredniego kontaktu z wystawcami prezentującymi nowoczesne rozwiązania i produkty związane ze smarowaniem, wymiany poglądów pomiędzy uczestnikami i bezpośrednich rozmów z prelegentami.

oil-220219-2s.jpgoil-220219-3s.jpg 
oil-220219-4s.jpgoil-220219-5s.jpg 
oil-220219-1s.jpg
 

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN