Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
HYDROL POWER L-HV – jakość ma znaczenie

12-07-2018  

fb.jpgPrzemysłowe portfolio ORLEN OIL powiększyło  się o kolejny rewolucyjny produkt.  Mowa o oleju hydraulicznym HYDROL POWER L-HV z wykorzystaniem technologii  DYNAVIS® firmy EVONIK . W głównej siedzibie ORLEN OIL odbyło się specjalne spotkanie informacyjne podczas którego zostało omówione specjalistyczne działanie oleju. W spotkaniu wzięli udział:

Rolf Fianke - Global Marketing Manager DYNAVIS®
Rafał Pawłowski - Senior Business Manager EVONIK
Jana Blesinger - Communications Manager EVONIK
Marek Fajferek - Specjalista - Dział Badań i Rozwoju ORLEN OIL
oraz Przemysław Niedzielski – Kierownik Produktu ORLEN OIL

HYDROL POWER LHV z  to olej hydrauliczny o podwyższonym wskaźniku lepkości i świetnej odporności na ścinanie. Produkt posiada specjalnie dobraną formulację zapobiegającą tworzeniu kwasów i osadów w procesie utleniania, podczas trudnych warunków pracy. HYDROL POWER L-HV produkowany jest z wykorzystaniem technologii DYNAVIS® firmy EVONIK, która pozwala na zmniejszenie konsumpcji paliwa, wydłużenie okresu eksploatacji oleju oraz uzyskanie większej mocy i wydajność w stosowanym sprzęcie. Olej HYDROL POWER L-HV posiada nowoczesny, optymalnie dobrany pakiet dodatków chroniący układ przed korozją oraz zapobiegający zużyciu powierzchni trących. Produkt charakteryzuje się bardzo dobrą filtrowalnością, również przy zanieczyszczeniu układu małymi ilościami wody. Wysoki wskaźnik lepkości i świetne właściwości niskotemperaturowe zapewniają optymalną pracę urządzenia w szerokim zakresie temperatur. HYDROL POWER L-HV redukuje zużycie energii, poprzez zachowanie stałej struktury i trwałość filmu olejowego.

HYDROL POWER L-HV przeznaczony jest głównie do smarowania układów hydraulicznych mobilnych maszyn budowlanych i górniczych pracujących w bardzo trudnych warunkach (ciśnienie pracy w pompach hydraulicznych do 50MPa), zmiennej temperaturze i wilgotności powietrza. Olej z powodzeniem może być stosowany w stacjonarnych maszynach przemysłowych zapewniając doskonałe smarowanie układów przeniesienia siły, napędu i sterowania hydraulicznego mechanizmów regulujących i sterujących, przekładni hydraulicznych, oraz innych podobnych urządzeń.

20180711_101751.jpg 20180711_131704.jpg 20180711_132218_001.jpg

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN