Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Aprobata MWM TR-0199-99-2105 dla oleju DELGAS L 40

29-01-2015  Aktualności przemysłowe

Dział Badań i Rozwoju ORLEN OIL uzyskał wpis na listę olejów dopuszczonych do stosowania w silnikach gazowych MWM Gmbh (wcześniej DEUTZ) dla oleju DELGAS L 40. Firma MWM jest wiodącym producentem silników gazowych oraz systemów energetycznych, jest częścią amerykańskiego koncernu CATERPILLAR Inc., który jest światowym liderem w produkcji silników przemysłowych, maszyn budowlanych oraz agregatów prądotwórczych.

DELGAS L 40 jest wysokiej jakości niskopopiołowym olejem do stacjonarnych silników gazowych produkowanym na bazie specjalnie rafinowanych olejów bazowych oraz starannie dobranego pakietu dodatków uszlachetniających. Zawarte w oleju dodatki dyspergująco-myjące regulują powstawanie szlamów i osadów przez co utrzymują silnik w czystości. Dzięki wyjątkowym właściwościom zapewnia wydłużone czasookresy wymiany oleju, obniża koszty remontów i konserwacji silników gazowych.

Uzyskane dopuszczenie umożliwia zastosowanie oleju DELGAS L 40 w silnikach gazowych MWM, DEUTZ, w których producent silnika zaleca, aby zawartość popiołu siarczanowego w oleju wynosiła do 0,5% tj. w większości silników zasilanych gazem ziemnym oraz niezbyt zanieczyszczonymi gazami.


Zalety oleju DELGAS L 40
• doskonała stabilność termiczna,
• odporność na utlenianie i nitrowanie,
• bardzo dobra ochrona przed zużyciem,
• bardzo dobra ochrona przed powstawaniem osadów,
• doskonałe właściwości przeciwkorozyjne

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN