Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Stryków zaprasza! – kolejna dawka emocji motocrossowych!

17-05-2016  

strykow_plakat.jpg

W ostatni weekend majowy tj. 28-29.05.2016 w Strykowie odbędzie się kolejna runda cyklu Mistrzostw Polski w Motocrossie - ORLEN MX MP. Organizatorem jest jeden z najstarszych klubów motocyklowych w Polsce - MKS Zjednoczeni Stryków, który zawody organizuje zawsze z wielką dbałością o najdrobniejsze detale. Tor przy ulicy Warszawskiej ma długość 1710 m. Jego zróżnicowana ziemna nawierzchnia  posiada liczne odcinki piaszczyste. Jest położony w całości na płaskim terenie, urozmaicony dużą ilością usypanych technicznych „hopek” . To na nich już niedługo pokażą swoje umiejętności zawodnicy klas MX65, MX2 i MX Masters , którzy pojadą w sobotnich wyścigach, oraz zawodnicy klas MX85, MX Open i MX2 Junior , dla których zaplanowano niedzielne wyścigi.
Dodatkowo w sobotę organizator przewidział wyścigi dla klas z lic. B i C o Puchar Prezesa Zarządu Okręgowego PZM w Łodzi.
Początek sobotnich treningów o godz. 10.30 a starty od godz. 14.00. W niedzielę startujemy treningami o godz. 9.00, a pierwszy wyścig zaplanowano na godz. 12.30.
Zatem emocje i widowisko sportowe w Strykowie mamy zagwarantowane natomiast dla ucha i rozluźnienia w sobotę zagrają DJ Stress & Talib oraz DJ Kuba 1200.
Zapraszamy w imieniu organizatorów!
Motocrossowe Mistrzostwa Polski wspiera strategiczny partner PKN ORLEN . Szczegółowe informacje dotyczące ORLEN MX Mistrzostw Polski są dostępne na: facebook.com/ORLENMXMP 


 

strykow_1a.pngstrykow_2a.png


Biuro prasowe ORLEN MX MP


 

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN