Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ORLEN Oil sponsorem Motocyklowego Rajdu CABAN

05-06-2016  

4 czerwca w Chrzanowie odbył się coroczny Motocyklowy Rajd CABAN, którego patronem był ORLEN Oil wraz z marką Platinum.


Zmagania zawodników obserwowało kilka tysięcy osób. Podczas rajdu nie zabrakło również takich atrakcji jak parada 160 motocykli, które przejechały ulicami Chrzanowa. ORLEN Oil było głównym sponsorem wydarzenia. Na zwycięzców rajdu czekały produkty marki Platinum Rider oraz gadżety ORLEN Oil.

Linia Platinum Rider od lat wspiera imprezy motocrossowe w całym kraju. W tym roku marka dołączyła do oficjalnych partnerów Mistrzostw Polski w motocrossie. Firma wpiera prace Polskiego Związku Motorowego przy promocji i doskonaleniu krajowego motocrossu.
Unikalna formuła Platinum Rider została opracowana w oparciu o technologię HTS - High Temperature Stability. Zaletą tego rozwiązania jest zapewnienie skutecznego smarowania silnika, sprzęgła oraz przekładni każdego jednośladu, nie tylko podczas jazdy rekreacyjnej, ale także w ekstremalnych warunkach eksploatacji, takich jak motorsport. Dlatego oleje Platinum Rider zyskały nie tylko zaufanie użytkowników jednośladów, ale także profesjonalnych zawodników.

1.jpg5.jpg 
20160604_160102.jpg13m.jpg 

 
 
 
 

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN