Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
PLATINUM Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza

04-04-2017  

​PLATINUM Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza był już 11. doroczną imprezą z cyklu upamiętniającego dwóch znakomitych kierowców rajdowych. Ta seria nie tylko konsekwentnie trwa od roku 2007, ale równocześnie z roku na rok rozwija się. Na początku zawody miały postać ulicznego wyścigu w Wieliczce. Tegoroczny format to już siedem prób sportowych o łącznej długości blisko 33 km, zaś całkowity dystans wzrósł do niemal 130 km.
Wspieranie wydarzeń motosportowych jest wpisane w strategię spółki ORLEN Oil. Od początku działalności firmy aktywnie angażujemy się w wydarzenia sportowe nie zapominając o tych lokalnych. Dlatego po raz kolejny wspieramy Rajd Memoriał Bublewicza i Kuliga, tym razem jako sponsor tytularny - Platinum. W ten sposób udaje nam się wzmocnić nasz wizerunek lidera w branży olejowej – mówi Dagmara Biela Szefowa Marketingu ORLEN Oil.
Działacze Automobilklubu Krakowskiego z wielkim Zadowoleniem i wdzięcznością przyjmują wręcz nieocenioną pomoc ze strony władz samorządowych miasta, gminy i powiatu wielickiego. – Bez tego przeprowadzenie Memoriału byłoby niemożliwe. Ogromnie cieszymy się, że ponownie dołączyła do nas marka Platinum jako sponsor tytularny – mówi Paweł Owczyński, Prezes Automobilklubu Krakowskiego.
65.jpg 
 

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN