Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Ostatni wakacyjny przystanek Orlen MX MP w Więcborku

26-08-2016  

orlen222-2608.jpgW ostatni weekend wakacji tj. 27-28.08.2016 na piaszczystym torze w Więcborku staną na starcie przedostatniej rundy Mistrzostw Polski w Motocrossie zawodnicy klas MX65, MX 85, MX2 Junior, MX2, MX Open i MX Masters.
Organizator –Więcborski Klub Motocyklowy, który w tym roku obchodzi 35-lecie powstania, będzie gospodarzem bardzo ważnej rundy Orlen MX MP. Czy właśnie tu, po tych zawodach, poznamy pierwszych mistrzów sezonu 2016? A może zawodnicy powalczą tak równo, żeby ostatecznie poznać zwycięzców w Gdańsku? W każdej z poszczególnych klas zawodnicy z czołówki mają jeszcze szansę na walkę o podium MP i nikt z liderów nie może być jeszcze pewny tytułu.
Emocje zatem są gwarantowane, a o jakość organizacyjną także można być spokojnym , bo WKM Więcbork nie raz udowodnił , że imprezy rozgrywane na Torze Sportów Motorowych Plebanka stoją na najwyższym poziomie.
Harmonogram zawodów :

Do zobaczenia w Więcborku!
Motocrossowe Mistrzostwa Polski wspiera strategiczny partner PKN ORLEN . Szczegółowe informacje dotyczące ORLEN MX Mistrzostw Polski są dostępne na: facebook.com/ORLENMXMP.

plakat_MX2016_Wiecbork_A2.jpg 
 

 


Biuro prasowe ORLEN MX MP

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN