Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Dwa produkty ORLEN Oil w konkursie „Produkt Roku 2016”

06-02-2017  

PR-UR-2016.jpg

W tegorocznej edycji konkursu „Produkt Roku 2016”, organizowanym przez magazyn „Inżynieria & Utrzymanie Ruchu", o tytuł najlepszych produktów powalczą aż trzy oleje ORLEN Oil. Jury konkursu doceniło innowacyjność i jakość produktów marki kwalifikując do kolejnego etapu nasze produkty w kategorii środki smarne.
 

Nagroda „Produkt Roku" to obiektywna i wiarygodna rekomendacja jury złożonego z ekspertów branży oraz samych klientów, którzy poprzez swoje głosy, nagradzają poszczególne produkty, w 16 kategoriach, za innowacyjność, przydatność zastosowania, łatwość w użyciu oraz potencjalne korzyści związane z ich zastosowaniem. Wyróżnienie przyznane zwycięskim produktom to jedna z najlepszych rekomendacji na rynku i tym samym narzędzie budujące prestiż marki.

Do tegorocznej edycji zgłoszone zostały dwa produkty ORLEN Oil, które zostały zakwalifikowane do kolejnego etapu – głosowaniu czytelników:

- CORALIA HC – wysokiej jakości olej sprężarkowy;
- ITERM-4  – wydajny olej do układów wymiany ciepła;

Głosowanie czytelników, w którym zostaną wybrane najlepsze produkty w poszczególnych kategoriach, potrwa od 6 do 24 lutego 2016 roku.

Produkty ORLEN Oil już od kilku lat są doceniane przez jury i użytkowników, którzy oddają swoje głosy na produkty najlepiej sprawdzające się w codziennym użytku. Mamy nadzieję, że również w tym roku oferowane przez nas oleje zostaną docenione przez użytkowników – powiedział Przemysław Niedzielski, Kierownik Produktu Orlen Oil.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN