Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Referencja dla Serwisu Olejowego ORLEN OIL

21-06-2017  

20170621wepa.jpgNa początku czerwca br. Serwis Olejowy ORLEN OIL otrzymał list referencyjny z firmy WEPA Piechowice, jednego z wiodących na rynku krajowym i europejskim producenta wyrobów papierniczych.

WEPA Piechowice to spółka zależna należąca w 100% do niemieckiej Grupy WEPA. Firma zatrudnia około 3000 pracowników w 12 zakładach w Europie. Dzięki temu należy do ligi premium wśród europejskich producentów papieru do celów higienicznych (papier toaletowy, ręczniki kuchenne, serwetki, papierowe rolki przemysłowe, itd.)

WEPA w liczbach:

  • obroty grupy WEPA około 1 bilion Euro/rok
  • 20 maszyn papierniczych (w tym 2 w Piechowicach)
  • Ponad 80 maszyn procesowych do rolowania i gofrowania papieru
  • Udział w rynku:
    • o 25% w Niemczech
    • o 7% w Europie

Od września 2014 roku na terenie WEPA Piechowice Sp. z o.o. działa stacjonarna grupa serwisowa ORLEN OIL, która kompleksowo obsługuje wszelkie procesy związane z gospodarką olejową u Klienta. Zakres prac obejmuje czynności związane z logistyką dostaw środków smarnych, ich magazynowanie, prace serwisowe z zakresu gospodarki smarowniczej i pielęgnacji środków smarnych oraz utylizację odpadów powstałych w wyniku prowadzonej działalności.

W ciągu już prawie 3-letniej działalności oprócz w/w codziennych prac został zrealizowany, przy udziale i wsparciu pracowników mobilnego Serwisu Olejowego ORLEN OIL, program inwentaryzacji maszyn i urządzeń, sporządzone zostały plany smarownicze oraz zbudowana w oprogramowaniu serwisowym baza danych maszyn i urządzeń, w której rejestrowane są wszystkie działania oraz zużyte materiały.
Dotychczasowa działalność serwisowa, zaangażowanie, dyspozycyjność, jak również podejmowane inicjatywy mające podnieść projekt na wyższy poziom są dostrzegane i doceniane przez Klienta, czego efektem jest otrzymany list referencyjny.

« powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN