Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Hurtownie oraz Dystrybutorzy Nowocześni
Imię i nazwisko Region Telefon E-mail
Tomasz Kapela Kierownik Zespołu Sprzedaży Hurtowej 665 919 702

Tomasz.Kapela@orlenoil.pl

​Rafał Kuczyński ​woj. Wielkopolskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie, Kujawsko-Pomorskie 601 370 211

Rafal.Kuczynski@orlenoil.pl

Mirosław Marciniak ​woj. Mazowieckie, Lubelskie, Swiętokrzyskie, Łódzkie 605 577 547

Miroslaw.Marciniak@orlenoil.pl

​Paweł Jankowski ​woj. Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie, Pomorskie 605 856 013

Pawel.Jankowski@orlenoil.pl

Mariusz Pierzgalski woj. Dolnosląskie, Opolskie, Sląskie, Małopolskie, Podkarpackie 605 857 162

Mariusz.Pierzgalski@orlenoil.pl 

​Sławomir Nowak ​Dystrybutorzy Nowocześni ​693 726 376

Slawomir.Nowak@orlenoil.pl

 
 

Marki Grupy ORLEN