Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Hurtownie oraz Dystrybutorzy Nowocześni
Imię i nazwisko Region Telefon E-mail
Tomasz Kapela Kierownik Zespołu Sprzedaży Dystrybucja Krajowa
(Autoryzowani Dystrybutorzy, Hurtownie, Dystrybutorzy Nowocześni)
665 919 702 Tomasz.Kapela@orlenoil.pl
Rafał Kuczyński Manager Sprzedaży
(Autoryzowani Dystrybutorzy, Hurtownie)
woj. Wielkopolskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie, Kujawsko-Pomorskie
601 370 211 Rafal.Kuczynski@orlenoil.pl
Mirosław Marciniak Manager Sprzedaży
(Autoryzowani Dystrybutorzy, Hurtownie)
woj. Mazowieckie, Lubelskie, Świętokrzyskie, Łódzkie
605 577 547 Miroslaw.Marciniak@orlenoil.pl
Paweł Jankowski Manager Sprzedaży
(Autoryzowani Dystrybutorzy, Hurtownie)
woj. Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie, Pomorskie
605 856 013 Pawel.Jankowski@orlenoil.pl
Mariusz Pierzgalski Manager Sprzedaży
(Autoryzowani Dystrybutorzy, Hurtownie)
woj. Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie, Małopolskie, Podkarpackie
605 857 162 Mariusz.Pierzgalski@orlenoil.pl 
Sławomir Nowak Manager Sprzedaży - Dystrybutorzy Nowocześni 693 726 376 Slawomir.Nowak@orlenoil.pl
 
 

Marki Grupy ORLEN